На Волині відбулись дитячі змагання під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я!»

1512

14 грудня 2018 року на базі Затурцівського спеціального ЗЗСО Волинським обласним відділенням (філією) КВС МОН спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації за підтримки ГО «Відділення НОК України у Волинській області» був проведений завершальний етап XIV обласної Спартакіади серед дітей, вихованців спеціальних закладів освіти під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я!», з нагоди Дня Святого Миколая.

Основна мета заходу – показати важливість занять спортом для гармонійного фізичного і духовного розвитку вихованців дитячих спеціальних закладів, профілактики шкідливих звичок й зниження психологічних факторів агресивності, напруженості та незадоволеності.

З привітальним словом до школярів і наставників звернулись: директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Володимир Новосад, Олександр Манахін – начальник та Володимир Довганюк – спеціаліст ВО відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Лариса Лопухович – директор Затурцівського спеціального ЗЗСО.

Участь у змаганнях взяли представники 5-ти спеціальних ЗЗСО Волинської області, зокрема, Головненська, Іваничівська, Липлянська, Заболоттівська та Затурцівська.

Перед початком основних змагань учасники взяли участь у конкурсі на краще проведення гімнастики до занять.

Протягом усього часу змагання «Веселі старти» відбувались в цікавій і захоплюючій боротьбі. Кожна команда намагалась показати свої кращі якості  швидкості та спритності у спортивних естафетах таких як: «з баскетбольним м’ячем», «флорбол», «садіння картоплі», «тенісна» та «малюнок з перешкодами».

У ході заходу майстер спорту міжнародного класу Павло Міщук та майстер спорту Альона Ковальчук провели в рамках проекту НОК України «Olimpik Lab», модуль «Здоровий спосіб життя» основою якого є: популяризація та заохочення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а також вдосконалення форм організації фізкультурно-оздоровчої роботи.

За підсумками проведення конкурсів та естафет перемогу здобула команда Головненського спеціального ЗЗСО, друге місце посіла команда Затурцівського, а третє місце здобула команда Заболоттівського спеціального ЗЗСО.

Переможці, призери та команди-учасниці спортивних змагань були нагороджені медалями, грамотами, дипломами та солодощами від Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», також нагороди від Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН.

Кубки, призи, спортивний інвентар та літературу на олімпійську тематику отримали усі команди від ГО «Відділення НОК України у Волинській області».

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів