На Волині пройшли змагання з волейболу серед працівників закладів освіти

1278

У селищі Торчин на базі місцевого професійного ліцею та загальноосвітньої школи відбулися змагання з волейболу серед працівників закладів освіти Волині за програмою ХХV обласної Спартакіади «Здоров’я» Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Згідно Регламенту змагань, зустрічі проводились у двох підгрупах, склади команд учасників змішані, одночасно на майданчику у грі приймали участь 4 чоловіки і 2 жінки.

Більшість команд, що прибули на змагання, представляли заклади профтехосвіти і саме профтехосвітянські команди зійшлися у боротьби за призові місця.

У фінальному поєдинку зустрілись переможці підгруп. Команда педагогів Колківського ВПУ перемогла колег з Нововолинського центру професійно-технічної освіти і посіла перше місце.

Третє місце вибороли господарі змагань, команда Торчинського професійного ліцею, яка здолала опір представників Оваднівського професійного ліцею.

Команди та учасники, призери змагань, нагороджені дипломами Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Волинське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів