На Волині проведено практичні заняття з освоєння навичок військової справи з вчителями предмету «Захист України» 

114

На виконання «Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки» та наказу голови Волинської обласної військової адміністрації від 01.09.2022 р. № 346 «Про організацію підготовки молоді до військової служби у 2022-2023 навчальному році» з 06 по 08 жовтня 2022 року на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України і Волинським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки ЗСУ проведено практичні заняття з освоєння навичок військової справи з вчителями предмету «Захист України», які вперше призначені на посаду у ЗЗСО.

Протягом трьох днів 60 педагогів з усіх територіальних громад Волині вивчали загально-теоретичні аспекти викладання предмету «Захист України», нормативно-правову базу з військових питань, удосконалювали практичні навички по розділах програми «Домедична підготовка», «Стройова підготовка», «Вогнева підготовка», «Види бойового забезпечення», «Тактична, тактико-спеціальна підготовка».

Особливу зацікавленість у учасників  семінару викликали практичні заняття з тактичної підготовки, зокрема з удосконалення навичок бойового використання відділення при виконанні різних бойових задач, вогнева та домедична підготовка в умовах бойових дій.

З метою реалізації компетентнісного підходу до проведення практичних занять організаторами заходу було залучено практиків військової справи: інструкторів з підрозділів батальйону оперативного реагування «Луцьк», військових лікарів, фахівців-вибухотехніків, працівників Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

За підсумками навчання всі учасники, які взяли участь у заході отримали сертифікати Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти про підвищення кваліфікації за програмою навчально-методичного семінару «Особливості організації практичних занять з предмету «Захист України» (рівень стандарт) в закладах освіти».

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

                                                                                     

Коментарі

коментарів