На Волині стартували 2 престижних Всеукраїнських заходи військово-спортивного спрямування

379

Чемпіонат України з військово-прикладного семиборства та Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді упродовж п’яти днів триватимуть на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні. 

У першостях змагатимуться 16 команд (близько 150 учасників) з різних куточків України: збірні Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Харківської областей. Волинь представлена двома командами обласного військового ліцею та вихованцями Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, а також командою Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Ці заклади, через військові дії, знайшли прихисток на Волині.

Напружена боротьба триватиме із семи видів спорту: плавання, бігу на 100 метрів, метання гранати, бігу на 3000 м, стрільби з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині та подолання смуги перешкод. Переможців визначатимуть у командному та особистому заліках.

Начальник Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні Павло Боснюк зауважив, що Волинь 6 років поспіль була тріумфатором цих турнірів.

«Гарантую і обіцяю справедливу спортивну боротьбу і вірю в те, що ці змагання стануть черговим кроком до вдосконалення не лише спортивної, а й військової майстерності учасників. Нехай переможе той, хто сьогодні найсильніший», – наголосив він.

З нагоди старту  Всеукраїнських заходів учасників та організаторів привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він переказав вітання від депутатів та голови Волиньради Григорія Недопада.

«Нинішні змагання- це ще один крок для кожного із вас, аби стати фізично загартованішими, щоб у будь-який момент бути готовими захищати свою країну. Ви – майбутні українські воїни – нащадки козаків. Вам до снаги бути надзвичайно сильними та мужніми, щоб більше ніколи і нікому не захотілось перевірити нас на міцність та вміння захищати свої кордони і територіальну цілісність. Тож проявіть на цих змаганнях свої найкращі якості та вміння. І пам’ятайте, що на сильну Україну більше ніхто не посягне, а сильною її можете зробити саме ви- справжні українці та патріоти.

За дорученням голови ОВА Юрія Погуляйка учасників привітала начальник управління освіти і науки Наталія Матвіюк. Вона побажала учасникам успіхів на спортивних майданчиках, а нашим захисникам – перемог на фронтах, адже це саме те, чим ми сьогодні живемо і заради чого проводяться нинішні змагання.

Після завершення урочистого відкриття розпочались змагання з бігу на 100 м та підтягуванні га гімнастичній перекладині. За підсумками першого дня змагань визначились переможці у цих дисциплінах: 

  • Біг 100 м

І місце – Дмитро Штамбург (Дніпропетровська область);

ІІ місце – Олександр Герасимов (Львівська область);

ІІІ місце – Данило Пасік та Кирило Іванов (Волинська область).

  • Підтягування на перекладині:

І місце – Антон Король (Волинська область) та Владислав Лук’янчук (Львівська область);

ІІІ місце – Владислав Левонович (Дніпропетровська область).

Після першого дня змагань серед збірних команд:

І місце – Волинська область;

ІІ місце – Дніпропетровська область;

ІІІ місце – Львівська область.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів