На Волині стартував фінальний етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» 

135

22 травня 2024 року у Луцьку стартував обласний етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» з футзалу. П’ять юнацьких команд представляли райони та обласний центр Волині.

Словами подяки до Збройних сил України розпочав вітальне слово начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко, адже тільки завдяки нашим військовим сьогодні ми можемо проводити такі заходи.

Він відзначив: «У січні цього року змагання «Пліч-о-пліч» стартували в кожній школі Волині. А вже до кінця травня ми будемо знати імена хлопців і дівчат, які представлятимуть нашу область на всеукраїнському етапі. Я дякую всім нашим юним спортсменам, дякую вчителям, які кожного дня тренують та надихають своїх вихованців, а також організаторам змагань. Дякую нашим зіркам українського футболу, які мотивують молодь до перемоги на спортивному полі. Бажаю усім учасникам яскравих поєдинків, гідних суперників та командного духу. Нехай сьогодні переможуть найсильніші!»

Юних футзалістів привітав перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук та побажав успіхів у турнірі. Він наголосив, що ініційовані Президентом України спортивні змагання серед школярів мають на меті залучити дітей до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися, відчути командний дух. 

Обласний етап сьогодні розпочався з футболу. До фіналу за підсумками районних змагань увійшли команди Володимирського спортивного ліцею, Маневицького ліцею №2, Ковельського ліцею №11, Ківерцівського ліцею № 3 та представники Луцької громади – Заборольський ліцей №32. 

Привітати молодих спортсменів особисто прийшли начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Матвіюк, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін та відомі українські футболісти Тарас Михалик (ФК «Волинь», «Динамо Київ», екс-гравець збірної України) і Василь Сачко (екс-гравець і головний тренер ФК «Волинь», «Ворскла»), а також олімпієць та волинський амбасадор проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Іван Банзерук.

Під час багатогодинного марафону юні футзалісти демонстрували неабияку майстерність, яка сприяла цікавим і захоплюючим поєдинкам.

За підсумками змагань перемогу вибороли школярі КЗЗСО «Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради». Друге і третє посіли команди Ковельського ліцею № 11 та Володимирського спортивного ліцею.

Переможці і призери отримали тематичні грамоти, медалі та кубки, а фіналісти – команди Маневицького ліцею № 2 та Ківерцівського ліцею № 3 заохочувальні призи від організаторів заходу з символікою Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Вітаємо переможців та призерів, а учням КЗЗСО «Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради» бажаємо гідно представити Волинь на всеукраїнських змаганнях. 

Наступні змагання у 4 локаціях продовжаться до 29 травня з таких видів спорту, як волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черліденг.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів