На Волині стартував відбірковий етап ХХ Спортивних ігор школярів з волейболу серед юнаків

78

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивного-масових заходів управління освіти і науки облдержадміністрації і Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з 16 по 17 квітня цього року на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти у містах Луцьку, Ковелі, Володимирі, Горохові, смт Маневичі та Ратно відбулись зональні змагання за програмою ХХ Спортивних ігор школярів Волині з волейболу, в яких взяли участь 408 юнаків з 35 команд міських, селищних, сільських територіальних громад. 

У всіх територіях, де відбувались змагання, до урочистостей під час відкриття долучились керівники громад, представники військових адміністрацій та благодійники, які традиційно привітали школярів, їх наставників та вшанували пам’ять Воїнів Збройних Сил України, які загинули відвойовуючи незалежність нашої Держави від російської навали.

Слід відзначити, що всі поєдинки відбувались у гострій конкурентній боротьбі і як правило завершувались з мінімальною перевагою переможців.

За підсумками попередніх ігор до фінальних змагань відібрались команди Камінь-Каширської І і ІІ, Колківської, Горохівської, Городищенської, Колодяжненської, Ковельської, Ратнівської, Луцької, Підгайцівської, Володимирської, Устилузької  територіальних громад.

Переможці і призери фінального етапу ХХ Спортивних ігор школярів Волині з волейболу серед юнаків визначаться 26-27 квітня 2024 року у древньому Володимирі.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів