На Волині стартував Європейський тиждень спорту

1126

У відповідності до Концепції проведення Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Олімпійський урок#BeActive» в рамках Європейського тижня спорту, на базі Комунального закладу «Луцька ДЮСШ № 3» Луцької міської ради, 23 вересня відділенням НОК України у Волинській області спільно з департаментом фізичної культури, спорту та молоді Луцької міської ради, Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України проведено «Олімпійський урок».

З метою популяризації олімпійських видів спорту, підвищення іміджу та популярності Волинських спортсменів, захід відбувся за участі майстра спорту міжнародного класу, учасниці трьох Олімпійських ігор в Пекіні, Лондоні та Ріо-де-Жанейро Надії Боровської; Заслуженого тренера України Миколи Миронюка, наставника учасниці олімпійських ігор в Пекіні з важкої атлетики Надії Миронюк, провідних спортсменів і тренерів області та виконавчого директора відділення НОК України у Волинській області Олександра Хриплюка. Директор Комунального закладу «Луцька ДЮСШ № 3» Луцької міської ради Геннадій Боровський проінформував поважних представників та учасників про план-сценарій проведення заходу.

Свято розпочалося з виконання руханки та спортивної складової зокрема, майстер-класу з легкої атлетики, який проводила член збірної команди України зі спортивної ходьби МС/МК Надія Боровська. У подальшому юні спортсмени взяли участь у цікавих естафетах, вікторинах, конкурсах на олімпійську тематику, які презентували Заслужений тренер України Микола Миронюк та подружжя Геннадій і Надія Боровські.

Виконавчий директор ВНОК України у Волинській області Олександр Хриплюк, неодноразовий переможець і призер Всеукраїнських змагань, розповів школярам про волинських спортсменів, учасників Олімпійських ігор, не оминув і тематику античних і сучасних Олімпійських ігор.

Завершилось свято флешмобом на тему «Олімпійці серед нас!». За дорученням голови ВНОК України у Волинській області, Заслуженого тренера України Романа Карпюка «олімпійський посол» Надія Боровська та виконавчий директор ВНОК Олександр Хриплюк вручили тематичні подарунки та сертифікати НОК України всім учасникам заходу.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів