На Волині у Шацькій громаді вшанували пам’ять відомої веслувальниці

140

Традиційно у Шацькій гродамі відбувся ХХХVI Всеукраїнський меморіал з веслування на байдарках і каное пам’яті багаторазової чемпіонки України Галини Зуб. 

Галина Зуб – неодноразова призерка Спартакіади України, переможниця численних всеукраїнських та міжнародних змагань. Життя веслувальниці трагічно обірвалося під час участі у навчально-тренувальних зборах, у складі збірної команди України, на Дніпропетровщині. 

У пам’ять про славетну землячку у Шацькій ДЮСШ при підтримці НОК України започаткували проведення Меморіалу.

Традиційно на змагання з’їжджаються юні веслувальники з усієї України.

На жаль, цього року географія та кількість учасників через війну обмежена і на захід  прибули лише 126 юнаків і дівчат з  Львівщини, Івано-Франківщини, Луцька, Ковеля і, звичайно вихованці Шацької ДЮСШ. Співорганізатором змагань цьогоріч виступили: відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, відділ освіти, молоді та спорту Шацької селищної ради, громадські організації спортивного спрямування, Шацька дитячо-юнацька спортивна школа.

Учасників чемпіонату привітав очільник Волиньради, голова обласного відділення НОКУ Григорій Недопад:

«Ці змагання дали блискучий старт багатьом відомим спортсменам. Шацькі перегони стали першими у спортивній кар’єрі учасниці Олімпійських ігор Марії Повх, учасників Чемпіонатів світу Юрія Вандюка та Андрія Рибачка. Ви маєте на кого рівнятися, вірте у свої сили, перемагайте, підкорюйте водні траси і чемпіонські вершини, славте Волинь і Україну на світовій спортивній арені!» – звернувся він до юних веслувальників.

Григорій Недопад та перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, депутат обласної ради Віктор Галан-Влащук, відповідальний секретар відділення Олександр Хриплюк нагородили переможців і призерів пам’ятного меморіалу грамотами та цінними подарунками.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів