У Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки відсвяткували 50-річчя факультету фізичної культури та спорту

642

На Волині, у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди святкування 50-ти річчя факультету фізичної культури, спорту та здоров’я.

На заході були присутні викладачі, студенти, випускники факультету, викладачі-ветерани, представники обласної та міської влади, спортсмени та почесні гості.

 Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я здійснює підготовку за кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр на денній та заочній формах навчання за спеціальностями: “Середня освіта”, “Фізична культура і спорт”. На факультеті навчається близько 600 студентів денної та 450 – заочної форм навчання. Діє програма подвійного диплому.

 Першим з днем народження рідний факультет привітав ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки професор Анатолій Цьось.

Він нагородив 65 викладачів та 9 чоловік навчально-допоміжного персоналу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я відзнаками.

Також привітати працівників факультету прийшли представники місцевих органів самоврядування, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації,  голова відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області Роман Карпюк, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін.

 Вони вручили представникам факультету нагороди. 

Під час святкування згадали і учасників війни на сході України, адже студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я одні із перших стали на захист територіальної цілісності країни. 

Студенти факультету поклали квіти до Стелли Героям Небесної Сотні.

Відзнаки також отримали багато тренерів, спортсменів, педагогів, працівників фізичної культури і спорту, випускників факультету, нинішніх студентів.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів