На Волині відбувся Всеукраїнський онлайн-челендж “До Перемоги”

649

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Театральній площі Луцька відбулось фізкультурно-мистецьке свято на підтримку українського воїнства «До Перемоги». Почесними гостями дійства стали: голова Волинської обласної ради та відділення Національного олімпійського комітету України у Волинський області Григорій Недопад, перший заступник голови Національго олімпійського комітету України у Волинський області, депутат Волинської обласної ради Віктор Галан-Влащук, директор Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий,начальник Волинського обласного ВКФВС МОН України Олександр Манахін, директор Волинського державного центру естетичного виховання Оксана Дідик.

Захід проходив під егідою Волинського осередку НОК України, за сприяння обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а також Волинського державного центру естетичного виховання.

До всеукраїнського онлайн-челенджу долучились майже 120 навчальних закладів Волині. Учні та студенти закладів середньої, профтехосвіти та ДЮСШ демонстрували фізичні вправи, а також висловлювали слова підтримки усім, хто наближає перемогу України: воїнам ЗСУ, медикам, рятувальникам та волонтерам. 

«Такими заходами ми вкотре підтверджуємо, що українці — це патріотична нація. Тішить те, що наші діти беруть активну участь і тим самим демонструють нашим воїнам свою вдячність та беззаперечну віру у перемогу. Усі ми схиляємося перед мужністю та звитягою українських захисників, які боронять нашу землю ціною власного життя», – сказав у вітальному слові Григорій Недопад. 

Святкове дійство супроводжувалось виступами учасників челенджу, солістів та танцювальних колективів. Усі охочі мали змогу долучитись до збору коштів для потреб ЗСУ, а також взяти участь у захоплюючих майстер-класах з виготовлення браслетів, сувенірів та оберегів для захисників України. 

За підсумками змагань нагороди отримали близько десятка кращих учасників з різних куточків області.

Інформацію про переможців ми будемо щоденно публікувати на сайті Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів