На Волині відзначили кращих спортсменів

81

До Дня фізичної культури і спорту голова обласної ради Григорій Недопад спільно з очільником обласної військової адміністрації Юрієм Погуляйком та заступником голови ОВА Юрієм Гупалом нагородили представників спортивної спільноти Волині.

«Сьогодні спортивна арена – це теж фронт, це також боротьба за перемогу і утвердження України в світі. Волинь однією з перших під час війни знайшла можливість відправляти спортсменів на міжнародні змагання та проводити спортивні турніри. У цей важкий час спорт став для нас відрадою, приводом для гордощів, бо наші спортсмени показують дуже високі результати та піднімають український прапор на найпрестижніших світових спортивних аренах. І їхні перемоги надихають усіх нас», – наголосив Григорій Недопад.

Подяками голови Волинської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя, професіоналізм і з нагоди свята Дня фізичної культури та спорту Григорій Недопад нагородив першого заступника голови федерації боксу Волинської області Сергія Голікова та заступника голови федерації боксу Волинської області Мирослава Коротю, провідних тренерів-викладачів ДЮСШ області.

За успішний виступ на міжнародних спортивних змаганнях «Ігри воїнів» – чемпіонів Ігор Воїнів − 2022 «Warrior Games» Павла Ковальського та Богдана Оксентюка.

За успішний виступ на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА – чемпіонку світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дівчат, ученицю Піддубцівського ЗЗСО Поліну Ковирнову, а також за підготовку чемпіонів світу зі змішаних єдиноборств ММА – тренерів-викладачів Дмитра Василенка та Андрія Зінчука.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України вітає спортсменів, тренерів-викладачів та фахівців фізичної культури і спорту з професійним святом Днем фізичної культури та спорту.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів