На Волині відзначили Міжнародний день студентського спорту

110

Патріотичним забігом у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відзначили міжнародний день студентського спорту. Як очільник регіонального відділення Національного олімпійського комітету акцію підтримав і голова Волиньради Григорій Недопад.

Взяти участь у легкоатлетичному марафоні виявили бажання понад півтори сотні студентів, та викладачів вишу. Під час урочистого шикування присутні виконали гімн України та вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв.

Ректор ВНУ Анатолій Цьось зазначив, що університет займає активну громадську позицію: викладачі і студенти захищають країну зі зброєю в руках, займаються волонтерством, виготовляють особливі матеріали за запитом військових і при цьому навчаються та ведуть рухливий і здоровий спосіб життя.

«Чимало випускників і студентів університету сьогодні піднімають прапор України на спортивних світових аренах, – зауважив у вітальному слові голова обласної ради Григорій Недопад. – Навіть якщо ви не пов’язуєте своє майбутнє з професійним спортом, він повинен займати у вашому житті не останнє місце. Бо спорт – це здоров’я, а рух – це життя!», – констатував він.

Очільник Волинського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Манахін привітав молодь з Міжнародним днем студентського спорту та побажав успіхів у спортивних активностях на обласному, всеукраїнському та міжнародному форумах.

Після короткої руханки-розминки учасники змагались у легкоатлетичному кросі на 2 км та скандинавській ходьбі, які відбувались на центральній алеї парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, а у спортивному комплексі університету відбулись запеклі баталії волейболу, міні-футболу та флорболу. 

 Переможців не оголошували, натомість кожен продемонстрував солідарність у виборі активного, спортивного, здорового життя.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів