На Волині завершилась Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді

890

З 2.05 по 6.05 на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні тривали змагання – Чемпіонат України з військово-прикладного семиборства та Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді.

Учасниками цьогорічних змагань стали 16 команд з різних куточків нашої країни, зокрема збірні Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Харківської областей.

Боротьба за першість була напружена, адже учасники протягом 5 днів брали участь у різних видах спорту: підтягування на перекладині, біг 100 м, 3000 м подолання смуги перешкод, плавання, метання гранати, стрільба з пневматичної гвинтівки.

Переможців визначали у командному та особистому заліках.

У командному заліку ІІІ місце у Всеукраїнській спартакіаді з допризовної молоді посіла команда Львівської , ІІ місце – команда Дніпропетровської області, а переможцями спартакіади сьомий рік поспіль стала команда Волинської області (у складі ліцеїстів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні).

В особистій першості переможцями й призерами стали:

Біг 100 метрів:

1.Штамбург Дмитро – 11.3 сек., Дніпропетровська область

2.Гарасимів Олексій – 11.4 сек., Львівська область

3.Пасік Данило – 11.7 сек., Волинська область

3.Іванов Кирило – 11.7 сек., Волинська область

Плавання 50 метрів:

  1. Манько Максим  – 25.12 сек., Рівненська область
  2. Примачок Назарій – 25.71сек., Рівненська область
  3. Гаврилюк Володимир – 25.82сек., Рівненська область

Смуга перешкод:

  1. Іванов Кирило – 1.40,34 сек., Волинська область
  2. Пасік Данило – 1.42,49 сек., Волинська область
  3. Павлючук Станіслав – 1.44,00 сек., Волинська область

Підтягування на перекладині:

  1. Король Антон – 26 разів, Волинська область
  2. Лук’янчук Владислав – 26 разів, Хмельницька область
  3. Парфьонов Іван – 25 разів, Харківська область
  4. Левонович Владислав – 24 рази, Дніпропетровська область

Метання гранати:

  1. Трофімов Денис  – 52.23 м., Харківська область
  2. Пасік Данило – 49.00 м., Волинська область
  3. Глаголєв Давид – 48.65 м., Волинська область

Стрільба з пневматичної гвинтівки:

  1.  Павлючук Станіслав –95 очок, Волинська область
  2. Ковтонюк Роман – 94 очок, Волинська область
  3. Чередько Денис – 91 очок, Рівненська область

Біг 3000 метрів:

  1. Павлючук Станіслав – 10.11,00 хв., Волинська область
  2. Садовський Роман – 10.26,00 хв., Волинська область
  3. Пасік Данило – 10.40,00  хв., Волинська область

За підсумками семиборства золоті, срібні та бронзові медалі вибороли:

  1. Пасік Данило – 5661.8 очок, Волинська область
  2. Іванов Кирило – 5351.8 очок, Волинська область
  3. Павлючук Станіслав – 5224.6 очок, Волинська область

Щиро вітаємо всіх переможців та призерів!

Велика подяка учасникам змагань та їхнім наставникам за хороші спортивні результати, за боротьбу та особистий приклад для інших!

Дякуємо Збройним силам України за те, що молодь України має можливість займатися улюбленими видами спорту!

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів