На Волині завершилась Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді

849

З 2.05 по 6.05 на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні тривали змагання – Чемпіонат України з військово-прикладного семиборства та Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді.

Учасниками цьогорічних змагань стали 16 команд з різних куточків нашої країни, зокрема збірні Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Харківської областей.

Боротьба за першість була напружена, адже учасники протягом 5 днів брали участь у різних видах спорту: підтягування на перекладині, біг 100 м, 3000 м подолання смуги перешкод, плавання, метання гранати, стрільба з пневматичної гвинтівки.

Переможців визначали у командному та особистому заліках.

У командному заліку ІІІ місце у Всеукраїнській спартакіаді з допризовної молоді посіла команда Львівської , ІІ місце – команда Дніпропетровської області, а переможцями спартакіади сьомий рік поспіль стала команда Волинської області (у складі ліцеїстів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні).