На Закарпатті стартував Міжнародний турнір з футболу «Карпатський простір»

786

У Хусті відбулось відкриття Міжнародного студентського турніру з футболу «Карпатський простір». Організаторами змагань виступили: Всеукраїнська футбольна асоціація студентів спільно зі Спортивною студентською спілкою України за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Української асоціації футболу.

Цьогоріч змагання зібрали 6 команд із трьох країн – Литви, Молдови, України. Литву представили студенти Клайпедського університету, Молдова делегувала представляти себе футболістів з Державного університету фізичного вихавання і спорту, а честь України захищатимуть одразу три команди: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Національного університету «Львівська політехніка» та збірна студентів Закарпаття. Змагання триватимуть до 24 жовтня і  завершаться матчем за третє та грандіозним фіналом.

Власне, Міжнародний турнір «Карпатський простір» проводиться з метою популяризації і підвищення престижу студентського футболу, як засобу оздоровлення молоді, залучення юнаків і дівчат до занять фізкультурою та спортом, а також зміцнення дружніх зв’язків між студентами з різних країн і підвищення рівня майстерності та якості навчально-тренувальної, виховної роботи в студентських командах, виявлення кандидатів до студентських збірних команд України та підготовки до виступу на міжнародних змаганнях.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів