На Закарпатті, за програмою Спартакіади-2020, пройшли змагання з настільного тенісу та шахів

1777

4 грудня в м.Мукачево на базі вищого професійного училища №3 відбулись змагання з шахів та настільного тенісу у залік Спартакіади-2020р. В цих змаганнях взяли участь учні з ДНЗ МЦПТО (м.Мукачево), ВПУ-3 м.Мукачево, ПБЛ м.Свалява, МПАЛ м.Мукачево, військовий ліцей м.Мукачево, ДЛТН с.Білки, професійне училище №33 В.Березний.

На протязі дня проходили змагання з настільного тенісу, шахів, в яких взяло участь 56 учасників (хлопців і дівчат). За підсумками призерами з настільного тенісу стали:

І місце – ВПУ-3 м. Мукачево;

ІІ місце – ДНЗ МЦПТО м.Мукачево;

ІІІ місце – МПАЛ м.Мукачево.

                    У змаганнях з шахів:

І місце – ВПУ-3 м. Мукачево;

ІІ місце – СПБЛ м. Свалява;

ІІІ місце – ДНЗ МЦПТО м. Мукачево.

На урочистому відкритті змагань та нагороджені були присутні директор ВПУ-3 Газдик М.М., інструктор-методист Закарпатського обласного відділення КФВС МОН України Плеханов А.М., голова профкома ВПУ-3 Бабидорич Ю.Ю.. Учасники змагань (призери) були нагороджені медалями, грамотами, а команди кубком і дипломами. Підтримку у проведені змагань надали Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (начальник відділення І.Риляк), обласний центр «Спорт для всіх» (директор О.Станко). 

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів