На Житомирщині відзначили Міжнародний день студентського спорту

1700

20 вересня в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту, започаткований Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту. Студенти факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету ім. І. Франка відзначили свято проведенням флеш-мобу та майстер класів із різних видів спорту.

Спортсмени продемонстрували свою професійну майстерність зі стрільби з луку, стрільби з пістолету, греко-римської боротьби, у вправах з гирями. Особливо оригінально було представлено підтягування на перекладині.

На святі були присутні: ректор університету – професор Галина Киричук, помічник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Антропов, начальник Житомирського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Зорнік, учасник ХХ Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, професор Рустам Ахметов, декан факультету фізичного виховання і спорту, професор Тамара Кутек.

Коментарі

коментарів