Нагородженні переможці та призери обласної першості серед коледжів Тернопільщини

711

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України підвело підсумки проведення Студентських спортивних ігор серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації у 2018/2019 навчальному році. В нараді з керівниками фізичного виховання, яке відбулась в приміщенні обласного відділення КФВС МОНУ, прийняли участь 8 представників коледжів області , головний спеціаліст відділення Володимир Шкабарницький, а також спеціалісти відділення Світлана Єфремова та Іван Цьомик.

Учасники обговорили питання виступів збірних команд з видів спорту в обласних Іграх, провели нагородження переможців та призерів за результатами загальнокомандної першості, обговорили проект «Положення про проведення обласних студентських спортивних ігор серед ЗВО І-ІІ р.а. у 2019/2020 навчальному році».

В комплексному заліку Ігор у 2018/2019 н.р. перше місце вибороли студенти Технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя (директор Калушка В.П., керівник фізвиховання Когут Т.Л.), другими стали спортсмени Зборівського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя (директор Баліцький І.Б., керівник фізвиховання Лаба З.Є.) і третю сходинку посіли студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола (директор Баб’юк М.П., керівник фізвиховання Залюбовська М.В.).

Команда-переможець та призери нагороджені медалями та дипломами обласного відділення КФВС МОН України.

Головний спеціаліст відділення Шкабарницький В.М. привітав учасників наради з успішним завершенням спортивного сезону та побажав подальших успіхів у впровадженні та розвитку фізичної культури та спорту серед студентської молоді навчальних закладів.

Тернопільське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів