Найкращі плавці ІІІ літньої Гімназіади

433

11-14 травня, м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) зібрало школярів з 16 областей України, а це 233 юних спортсмена, у рамках ІІІ літньої Гімназіади України з плавання. У загальнокомандному рейтингу перші два місця зайняли команди-господарки заходу, а третіми стали представники Рівненщини.

Зазначимо, що змагання проходили в таких дисциплінах: вільний стиль, на спині, брас, батерфляй, комплексне плавання та 4 естафети на різні дистанції.

За підсумками запливів маємо такі результати:

Вільний стиль (100 м), дівчата:

1 місце – Владислава Шаєнко (Дніпропетровська обл.) – 0.58,53

2 місце – Поліна Нікіша (Дніпропетровська обл.) – 0.59,23

3 місце – Марія Згурська (Одеська обл.) – 1.01, 11

Вільний стиль (100 м), хлопці:

1 місце – Ілля Білецький (Дніпропетровська обл.) – 0.53,16

2 місце – Ян Ольховік (Дніпропетровська обл., команда-2) – 0.53,44

3 місце – Владислав Любарщук (Запорізька обл.) – 0.54,38

Брас (200 м), дівчата:

1 місце – Ольга Медведєва (Донецька обл.) – 2.30,99

2 місце – Каміла Ісаєва (Дніпропетровська обл.) – 2.35,53

3 місце – Вероніка (Рівненська обл.) – 2.46,84

Брас (200 м), хлопці:

1 місце – Давід Кизименко (Дніпропетровська обл.) – 2.21,20

2 місце – Нікіта Павлов (Луцька обл.) – 2.22,80

3 місце – Богдан Пугачов (Дніпропетровська обл.) – 2.29,69

На спині (100 м), дівчата:

1 місце – Ніка Шарафутдінова (Дніпропетровська обл.) – 1.05,07

2 місце – Ірина Тоненька (Хмельницька обл.) – 1.07,02

3 місце – Катерина Караніколова (Одеська обл.) – 1.08,77

На спині (100 м), хлопці:

1 місце – Олександр Желтяков (Дніпропетровська обл.) – 0.55,96

2 місце – Олександр Пінчук (Луцька обл.) – 0.59,48

3 місце – Максим Гальперін (Одеська обл.) – 1.00,53

Комплекс (200 м), дівчата:

1 місце – Ніна Кирик (Рівненська обл.) – 2.29,35

2 місце – Анна Загоровська (Дніпропетровська обл.) – 2.31,95

3 місце – Поліна Філліпенко (Одеська обл.) – 2.34,14

Комплекс (200 м), хлопці:

1 місце – Олексій Грабаров (Одеська обл.) – 2.07,75

2 місце – Юліан Жеребецький (Львівська обл.) – 2.13,18

3 місце – Олександр Хаджинов (Донецька обл.) – 2.14,61

Батерфляй (50 м), дівчата:

1 місце – Катерина Семенова (Полтавська обл.) – 0.28,27

2 місце – Любов Гречка (Миколаївська обл.) – 0.29,98

3 місце – Анна Болсуновська (Полтавська обл.) – 0.30,89

Батерфляй (50 м), хлопці:

1 місце – Владислав Любарщук (Запорізька обл.) – 0.25,70

2 місце – Микита Кузнєцов (Дніпропетровська обл.) – 0.26,19

3 місце – Михайло Бендюженко (Дніпропетровська обл.)

Естафета комбінована (4х100 м), дівчата:

1 місце – Дніпропетровська обл. – 4.27,99

2 місце – Одеська обл. – 4.41,86

3 місце – Рівненська обл. – 4.41,87

Естафета комбінована (4х100 м), хлопці:

1 місце – Дніпропетровська обл. – 3.57,29

2 місце – Волиньска обл. – 4.01,22

3 місце – Дніпропетровська обл., команда-2 – 4.07,18

Естафета комібнована (4х100 м), мікс:

1 місце – Дніпропетровська обл. – 4.10,84

2 місце – Одеська обл. – 4.20,43

3 місце – Дніпропетровська обл. команда-2 – 4.24,09

На спині (50 м), дівчата:

1 місце – Ніка Шарафутдінова (Дніпропетровська обл.) – 0.30,32

2 місце – Юлія Пятночко (Чернівецька обл.) – 0.30,79

3 місце – Ірина Тоненька (Хмельницький об.) – 0.31,06

На спині (50 м), хлопці:

1 місце – Олександр Желтяков (Дніпропетровська обл.) – 0.26,27

2 місце – Олександр Пінчук (Луцька обл.) – 0.26,95

3 місце – Віктор Семидєтнов (Одеська обл.) – 0.27,89

Вільний стиль (200 м), дівчата:

1 місце – Владислава Шаєнко (Дніпропетровська обл.) – 2.03,50

2 місце – Поліна Нікіша (Дніпропетровська обл.) – 2.12,35

3 місце – Софія Тютюнник (Дніпропетровська обл., команда-2) – 2.16,14

Вільний стиль (200 м), хлопці:

1 місце – Микита Кузнєцов (Дніпропетровська обл.) – 1.57,25

2 місце – Назар Геращенко (Дніпропетровська обл., команда-2) – 1.59,17

3 місце – Даниїл Чобанян (Донецька обл.) – 2.01,42

Батерфляй (100 м), жінки:

1 місце – Анна Загоровська (Дніпропетровська обл.) – 1.06,53

2 місце – Дар’я Василенко (Сумська обл.) – 1.08,26

3 місце – Поліна Філліпенко (Одеська обл.) – 1.08,28

Батерфляй (100 м), хлопці:

1 місце – Михайло Бендюженко (Дніпропетровська обл.) – 0.57,40

2 місце – Максим Нечидюк (Рівненська обл.) – 0.57,62

3 місце – Микола Котенко (Дніпропетровська обл., команда-2) – 0.59,00

Брас (100 м), жінки:

1 місце – Ольга Медведєва (Донецька обл.) – 1.10,04

2 місце – Каміла Ісаєва (Дніпропетровська обл.) – 1.11,17

3 місце – Роксолана Сулейманова (Дніпропетровська обл., команда-2) – 1.16,28

Брас (100 м), хлопці:

1 місце – Богдан Пугачов (Дніпропетровська обл.) – 1.04,49

2 місце – Нікіта Павлов (Луцька обл.) – 1.05,00

3 місце – Давід Кизименко (Дніпропетровська обл.) – 1.05,02

Комплекс (400 м), дівчата:

1 місце – Катерина Остапуха (Дніпропетровська обл., команда-2) – 5.15,47

2 місце – Ніна Кирик (Рівненська обл.) – 5.16,93

3 місце – Олександра Маркопольська (Рівненська обл.) – 5.34,18

Комплекс (400 м), хлопці:

1 місце – Олексій Грабаров (Одеська обл.) – 4.33,27

2 місце – Назар Геращенко (Дніпропетровська обл., команда-2) – 4.45,45

3 місце – Олександр Хаджинов (Донецька обл.) – 4.46,13

Естафета вільний стиль (4х100), дівчата:

  • місце – Дніпропетровська обл. – 3.59,70
  • місце – Дніпропетровська обл., команда-2 – 4.11,89
  • місце – Рівненська обл. – 4.12,62

Естафета вільний стиль (4х100), хлопці:

  • місце – Дніпропетровська обл. – 3.37,37
  • місце – Дніпропетровська обл., команда-2 – 3.41,70
  • місце – Волинська обл. – 3.41,71

Вільний стиль (50 м), дівчата:

  • місце – Катерина Семенова (Полтавська обл.) – 0.27,15
  • місце – Ірина Тоненька (Хмельницка обл.) – 0.27,27
  • місце – Дар’я Василенко (Сумська обл.) – 0.27,61

Вільний стиль (50 м), хлопці:

1 місце – Ілля Білецький (Дніпропетровська обл.) – 0.24,05

  • місце – Денис Лебедєв (Запорізька обл.) – 0.24,79
  • місце – Ян Ольховік (Дніпропетровська обл., команда-2) – 0.24,80

Брас (50 м), дівчата:

  • місце – Каміла Ісаєва (Дніпропетровська обл.) – 0.32, 39
  • місце – Ольга Медведєва (Донецька обл.) – 0.32,95
  • місце – Анна Якубенко (Запорізька обл.) – 0.33,56

Брас (50 м), хлопці:

1 місце – Богдан Пугачов (Дніпропетровська обл.) – 0.29,24

  • місце – Нікіта Павлов (Луцька обл.) – 0.29,74

3 місце – Давід Кизименко (Дніпропетровська обл.) – 0.29,90

Батерфляй (200 м), дівчата:

1 місце – Ніна Кирик (Рівненська обл.) – 2.29,88

2 місце – Ніколь Стельмах (Рівненська обл.) – 2.42,62

  • місце – Софія Радчук (Рівненьска обл.) – 2.50,44

Батерфляй (200 м), хлопці:

1 місце – Микола Котенко (Дніпропетровська обл., команда-2) – 2.08,19

  • місце – Михайло Бендюжнгел (Дніпропетровська обл.) – 2.09,37
  • місце – Олександр Хаджинов (Донецька) – 2.09,49

На спині (200 м), дівчата:

1 місце – Ніка Шарафутдінова (Дніпропетровська обл.) – 2.20,75

  • місце – Катерина Караніколова (Одеська обл.) – 2.25,44
  • місце – Анастасія Губійчук (Рівненьска обл.) – 2.26,53

На спині (200 м), хлопці:

1 місце – Олександр Желтяков (Дніпропетровська обл.) – 2.02,77

  • місце – Олексій Грабаров (Одеська обл.) – 2.05,87
  • місце – Олександр Пінчук (Луцька обл.) 2.14,25

Вільний стиль (400 м), дівчата:

1 місце – Владислава Шаєнко (Дніпропетровська обл.) – 4.21,70

  • місце – Катерина Остапуха (Дніпропетровська обл., команда-2) – 4.49,14
  • місце – Аліна Борейчук (Дніпропетровська обл., команда-2) – 4.53,74

Вільний стиль (400 м), хлопці:

1 місце – Назар Геращенко (Дніпропетровська обл., команда-2) – 4.11,59

  • місце – Даниїл Чобанян (Донецька обл.) – 4.12,53
  • місце – Влад Зелінський (Рівненська обл.) – 4.17,73

Естафета вільний стиль (4х100), мікс:

1 місце – Дніпропетровська обл. – 3.46,80

2 місце – Одеська обл. – 3.51,76

3 місце – Запорізька обл. – 3.57,72

Прес-служба КФС МОН

Коментарі

коментарів