Нарада керівників фізичного виховання ЗВО І-ІІ р.а. пройшла на Донеччині

549

17 грудня на базі Донбаської державної машинобудівної академії відбулась нарада керівників фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації (ЗВО І-ІІ р. а.) Донецької області. 

З привітальним словом до викладачів звернувся в.о. начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко. 

На нараді розглянуто:

  • пропозиції щодо проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів ЗВО І-ІІ р. а.  Донецької області у 2020 році.
  • формування Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України на 2020 рік.

По завершенні наради були підведені підсумки участі ЗВО І-ІІ р.а. у Спортивних іграх Донецької області з видів спорту в 2019 році.

За результатами проведення Спортивних ігор України в Донецькій області у загальнокомандному заліку призери та учасники змагань були нагороджені грамотами, а керівники фізичного виховання відзначені подяками Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів