Нарада керівників фізичного виховання ЗВО відбулась на Донеччині

857

19 грудня на базі Донбаської державної машинобудівної академії відбулась нарада керівників фізичного виховання закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації (ЗВО ІІІ-ІV р. а.) Донецької області. 

В.о. начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко привітав керівників фізичного виховання та вручив подяку від Міністра освіти та науки України Ганни Новосад студенту ІІ курсу спеціальності «Фізична культура та спорт» Донбаської державної машинобудівної академії, майстру спорта Міжнародного класу з тхеквондо ВТФ Андрію Гарбару.

На нараді розглянуто: 

  • пропозиції щодо проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів ЗВО ІІІ-ІV р. а. Донецької області у 2020 році.
  • формування Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України на 2020 рік.

По завершенню наради були підведені підсумки участі закладів вищої освіти ІІІ-ІV р.а. в Універсіаді та обласних змаганнях Донецької області з видів спорту 2019 року.

За результатами проведення Універсіади та обласних змагань в Донецькій області у загальнокомандному заліку призери та учасники змагань були нагороджені грамотами, а керівники фізичного виховання відзначені подяками Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів