Нарада Київського міського відділення КФВС МОН з завідувачами кафедр фізичного виховання столичних ЗВО

336

28 лютого 2023 Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провели нараду з представниками кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти м. Києва.

Всього до зустрічі долучились 15 представників столичних вишів.

На порядку денному було висвітлено ряд питань щодо планування і проведення фізкультурно-оздоровчих заходів і спортивних змагань серед студентів, зокрема обговорено Календарний план проведення змагань Універсіади м. Києва та надана інформація про проведення змагань Універсіади. Було згадано про міжнародні студентські змагання, які заплановані Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2023 рік та умови участі в них збірних студентських команд України. Також обговорили пропозицій про внесення  доповнень до проекту Стратегії розвитку ФВС здобувачів освіти на 2023-2024 роки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН та пропозиції щодо внесення додаткових пунктів до рейтингу оцінювання роботи ректорів ЗВО для формування оцінки щодо проведеної роботи в сфері ФВС.

Зважаючи, що більшість закладів освіти на сьогодні працюють у дистанційному або змішаному режимах, важко надати конкретні пропозиції щодо місць та дат проведення, але не дивлячись на всі ці обставини, все ж таки розмова сьогодні вийшла досить конструктивною та результативною.

Загалом зустріч пройшла в досить позитивному руслі, лунало достатньо пропозицій щодо можливостей проведення різноманітних змагань та спортивних заходів. Тож сподіваємось, що ми матимемо можливість в цьому році поступово відновлювати спортивну діяльність, проводити різноманітні заходи для студентів, здобувачів освіти та учнів.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів