Нарада з керівниками фізвиховання ЗВО Рівненщини

762

Рівненським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено нараду з керівниками фізичного виховання закладів вищої освіти Рівненської області.

Керівниками фізичного виховання була озвучена інформація про початок навчального процесу в закладах освіти та його адаптацію до карантинних умов. Спеціалістом Рівненського обласного відділення була доведена інформація щодо організації освітнього процесу та проведення спортивних, масових та святкових заходів в період карантину залежно від епідеміологічної ситуації в окремих адміністративно-територіальних одиницях. Було запропоновано проведення спортивно-масових заходів в закладах освіти з використанням інноваційних підходів, такі як: флешмоби, челенджі, он лайн турніри.

Також учасники наради погодили доопрацювання до регламенту проведення Спортивних ігор Рівненщини серед студентської молоді на період 2020-2021 років з врахуванням подальших карантинних обмежень та відтермінували початок даних турнірів до моменту завершення карантину.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

  

Коментарі

коментарів