Нарада з вчителями фізичної культури Глибоцького району

354

Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 25 листопада проведена онлайн-нараду з вчителями об’єднаних територіальних громад та відділу освіти райдержадміністрації  Глибоцького району.

Були розглянуті питання календарного планування та проведення уроків з фізичної культури в умовах карантину. Також обговорювались питання проведення засідань методичних об’єднань в режимі онлайн. Жваві дискусії викликало питання проходження медичного огляду учнів. Вчителями внесено пропозицію вийти з клопотанням на Департамент освіти і науки ОДА дозволити проводити уроки фізичної культури на відкритому повітрі після завершення уроків онлайн з предметів. 

Учасників наради ознайомили із запровадженням проекту «Методика викладання дзюдо у закладах загальної середньої освіти» та напрацюваннями обласного відділення. За підсумками наради прийняті методичні рекомендації з метою покращення стану викладання фізичного виховання у школах району в умовах карантину. 

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів