Нарада з викладачами фізичного виховання ЗПО відбулась на Донеччині

801

18 грудня на базі Донбаської державної машинобудівної академії відбулась планова нарада з викладачами фізичного виховання закладів професійної освіти (ЗПО) Донецької області. 

На початку наради начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко поділився з викладачами фізичного виховання ЗПО інформацією щодо проведення змагань в 2020 році та привітав всіх присутніх з прийдешніми святами.

Також на нараді розглядались питання: місць та термінів проведення змагань Спортивних ігор України серед учнів ЗПО в Донецькій області на 2020 рік та введення нових видів спорту в програму змагань серед учнів ЗПО. 

Приємним завершенням наради було нагородження переможців та призерів загальнокомандного заліку змагань Спартакіади України в Донецькій області. Також подяками були нагороджені викладачі фізичного виховання закладів професійної освіти, які зайняли призові місця та викладачі, які приймають активну участь в організації і проведенні зональних змагань. 

Донецьке обласне відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів