Наші футзалісти продовжують переможну ходу на чемпіонаті світу

834

На чемпіонаті світу з футзалу серед студентів, наші дівчата продовжують серію перемог! У другому матчі команда Олега Шайтанова грала проти непоступливої та амбітної збірної Канади. Предтсваники Північної Америки, як і «жовто-сині» здобули стартову перемогу, перегравши представників Ізраїля, отож цей матч набував звання битви за «шість очок».

Вже у першому таймі «біло-червоні» створили українкам чимало проблем, та завдяки стартовій двадцятихвилинці спочатку Ірина Дубицька, а потім Яна Дичко забезпечили перевагу нашій збірній 2:1.

Проте вже на старті другого тайму канадки відновили паритет – 2:2. Вцілому другий тайм прйшов у доволі рівній боротьбі, та більш настирними виявилися українки, завдяки голу Юлії Шевченко вирваши перемогу 3:2 та здобувши вже шість очок на турнірі. Наступним суперником збірної України будуть росіянки, поєдинок з котрими відбудеться 22 серпня.

Не стали відставати від переможної ходи жіночої збірної України і чоловіча.

Після тріумфу над Німеччиною «жовто-сині» зустрічалися зі збірною Таїланду, який несподівано здолав на старті турніру Хорватію – 6:2. Перможець ціюї зустрічі мав дуже високі шанси, аби увійти до чільної вісімки, тож про важливість перемоги у матчі годі і казати.

Перша половина гри виявилася доволі нервовою, а небезпечні моменти виникали з обох сторін. Проте відкрили рахунок українці – Радевич подав кутовий, а м’яч, після рикошету від ноги тайця влетів у ворота, що і дозволило нашій збірній виграти перший тайм.

На початку другого тайму наша команда змарнувала кілька хороших нагод, аби подвоїти перевагу, проте другий гол був лише питанням часу. Педяш розпочав комбьінацію, яку продовжив Лисенко, а Малишко пострілом у дев’ятку зробив рахунок 2:0. Після цього Таїланд почав більше атакувати і після розіграшу кутового скоротив відставання. Проте незабаром, після контратаки Микитюк відправив у ворота тайців третього м’яча, принісши нашій збірній другу перемогу поспіль.

Наступний матч у підопічних Олександра Косенко зі збірною Хорватії, яка перемогла Німеччину 10:3. Матч відбудеться 21 серпня.