Наші футзалісти вдало стартували на світовій першості

1092

З упевненої перемоги розпочала жіноча збірна з футзалу студентський чемпіонат світу, який сьогодні стартував у столиці Казахстану, Алмати. У дебютному матчі проти збірної Польщі підопічні Олега Шайтанова впевнено обіграли суперниць із рахунком 8:2.

Перший тайм – 5:2, а в другому наші дівчата довели перевагу до 8 забитих голів. Хет-триком відзначилася студентка Ганна Сидоренко. По одному голу записали в свій актив Юлія Дударчук (з 10-метрового), Юлія Шевченко, Ірина Дубицька та Ірина Майбородіна. Один автогол на рахунку польської збірної.

Уже завтра, 20 сепня, о 13.00 за київським часом на паркеті спорткомплексу «Халик Арена» дівчат чекає другий матч проти збірної Канади.

До успішного старту дівчат долучилися і наші хлопці. У рамках першого ігрового дня чемпіонату світу серед студентів чоловіча студентська збірна України зіграла свій стартовий поєдинок. Підопічні Олександра Косенка зустрічалися зі збірною Німеччини.

Вже в дебюті матчу капітан “жовто-синіх” Віталій Дзюба відкрив рахунок. А вже трохи згодом Легендзевич та Пелех збільшили перевагу нашої команди. Вцілому ж, по ходу першої половини зустрічі перевага збірної України не викликала сумнівів, і в будь-який момент рахунок міг би стати більшим. Хоча німці теж зуміли створити біля воріт Олександра Сухова кілька небезпечних моментів.

А вже у другому таймі підопічним Олександра Косенка вдалося збільшити свою перевагу, розписавшись у ворота «бундесманшафта» ще тричі. Щоправда, могли українці забити і більше, якби реалізували два 10-метрових. Що стосується німців, то вони відповіли тільки одним м’ячем у ворота Сухова.

У підсумку, “жовто-сині здобули перемогу з рахунком 6:1, а вже 20 серпня наші хлопці зустрінуться зі збірною Таїланду.