Науково-практичний семінар провели у Києві

1097

30-31 січня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся науково-практичний семінар викладачів університету і відокремлених підрозділів, фахівців з фізичної культури і спорту на тему «Сучасні підходи до організації та проведення спортивних змагань» на прикладі ігрових видів спорту.

Відкриття семінару розпочалося з вітальних слів Кваші Сергія Миколайовича – проректора з навчальної і виховної роботи НУБіП, доктора економічних наук, професора, академіка Національної академії аграрних наук, заслуженого діяча науки і техніки України та Томенка Миколи Володимировича – доктора політичних наук, професора кафедри міжнародних відносин, голови наглядової ради НУБіП України, віце-президента Національного олімпійського комітету України.

Однією з актуальних тем розвитку сучасної спортивної галузі є спорт, як засіб реабілітації, з доповіддю на яку виступив Бобровський Сергій Олександрович – керівник благодійного проекту соціальної та психологічної реабілітації засобами фізкультури і спорту «Санрайз», суть якого полягає в інтеграції дітей з інвалідністю в індустрію розваг та спорту, формування в них навичок катання на роликових та звичайних ковзанах, сноубордингу, стрибках на батуті, вейкборді. 

Так, Сергій Ілліч Бобровник, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, розповів про сучасні концепції розвитку масового спорту серед студентів та вніс на обговорення пропозицію, яка була підтримана, щодо відновлення спортивних ігор серед учнів та студентів з інвалідністю.

Слід зазначити, що усі доповіді викликали у присутніх зацікавленість, були інформативними та зачіпали найбільш актуальні теми та проблеми сьогодення.

Щиро вдячні ректору Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіславу Миколайовичу Ніколаєнко за запрошення на семінар, що був проведений на високому організаційному та науковому рівні. 

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів