Навчально-методичні збори викладачів предмету «Захист України» Волинської області

269

На виконання «Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки» з 22 по 24 вересня 2021 року на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні у м. Ковелі та окремого батальйону територіальної оборони, Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України спільно з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти  і Волинським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки ЗСУ проведено практичні заняття з освоєння навичок військової справи з методистами та викладачами предмету «Захист України».

Протягом трьох днів 60 представників ЗЗСО, ЗПО та закладів фахової передвищої освіти з усіх територіальних громад Волині вивчали загально-теоретичні аспекти викладання предмету «Захист України», нормативно-правову базу з військових питань, удосконалювали практичні навички по розділах програми «Домедична підготовка», «Стройова підготовка», «Прикладна фізична підготовка», «Військово-інженерна підготовка».

Під час пересування від базового табору, який базувався у м. Ковелі, до Центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ», а це понад 2 км, учасники освоювали навички з тактичної підготовки, зокрема поновлювали навички бойового використання відділення при виконанні різних бойових задач.

На завершення навчань, всі учасники взяли участь у комплексному уроці з вогневої підготовки та виконали практичні стрільби з АК-47.

З метою реалізації компетентнісного підходу до проведення практичних занять організаторами заходу було залучено практиків військової справи: інструкторів з підрозділів ЗСУ, Національної гвардії, військових лікарів, фахівців-вибухотехніків ГУ Національної поліції і управління ДСНС в області, працівників Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

За підсумками навчання всі учасники, які взяли участь у заході отримали сертифікати ВІППО про підвищення кваліфікації за програмою навчально-методичного семінару «Особливості організації практичних занять з предмету «Захист України» (рівень стандарт) в закладах освіти».

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів