Навчально-практичний семінар для навчальних закладів у Чернівецькій області

265

21 грудня 2021 року в ОЗ Острицький ліцей відбувся навчально-практичний семінар для навчальних закладів області, які включені до пілотного проекту із запровадження елементів дзюдо на уроках фізичної культури. 

Перед учасниками семінару виступив голова Чернівецької обласної державної адміністрації  Осачук Сергій Дмитрович, який привітав усіх та наголосив на необхідності покращення здоров’я здобувачів освіти і взагалі молодих людей.

Також учасників  семінару привітав голова Острицької сільської ради, Цуркан Василь Георгійович. Виразив сподівання на те, що учні ліцею достойно будуть представляти навчальний заклад на різних спортивних змаганнях.

Тренером обласної ДЮСШ, Дмитром Анатолійовичем, проведено урок фізичної культури з учнями 7 класу, на якому були запроваджені елементи дзюдо. 

Під час обговорення, учасниками семінару відзначено наявні умови для проведення уроків фізичної культури, готовність учнів до запровадження нових елементів на уроках фізичної культури, зокрема дзюдо.

Головою обласної державної адміністрації Осачуком С.Д. відзначено роботу Острицької сільської ради та адміністрації ліцею, щодо створення спортивної бази ліцею.

Крім того, Осачук С.Д. оглянув проведення ремонтних робіт в ліцеї за рахунок коштів державного бюджету виділених з програми «Спроможна школа для кращих результатів» в сумі 2 424 000 грн.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів