Навчально-практичний семінар для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти на Сумщині

914

На базі Сумського державного університету 11 лютого 2022 року відбувся навчально-практичний семінар для вчителів фізичної культури Нової української школи.

Ініціаторами заходу були Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. 

 

Захід розпочався з вітання директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євгена БАЖЕНКОВА, заступника голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрія БОЛЯКА, ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШІ. 

Усього в семінарі взяло участь понад 100 учасників, основна складова яких учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Метою семінару було впровадження комплексного підходу в реалізації програми Президента України «Здорова Україна» в умовах реформи «Нової української школи».

Виконуючи основні завдання семінару тренер НУШ Анастасія КРАВЧЕНКО та координатор Get Into Rugby європейська програма розвитку Павло РОЖКОВ ознайомили та дали змогу практично випробувати інноваційні методи викладання нових варіативних модулів програми з фізичної культури, таких як «Чирлідинг» та «Регбі 5» для їх подальшого застосування вчителями та популяризації в закладах загальної середньої освіти Сумської області. У підсумковій частині семінару заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Андрій БОЛЯК провів тренінг на тему: «Комплексний підхід до реалізації програми Президента України «Здорова Україна» в умовах реформи «Нова українська школа», що включав презентацію модельної навчальної програми, нових підходів до фізкультурно-оздоровчої діяльності закладів загальної середньої освіти та спільне обговорення учасниками презентованих матеріалів.

Учасники отримали задоволення від живого спілкування, обміну досвідом та були відзначені відповідними сертифікатами. Вчителі вказали на необхідність та актуальність організації подібних заходів у регіоні та поза його межами в майбутньому.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів