Навчально-практичний семінар провели на Сумщині

292

18 березня на базі комунального закладу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся навчально-практичний семінар «Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти». 

Організаторами семінару є Федерація дзюдо України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

В семінарі взяли участь вчителі фізичної культури Сумської області, спікерами були: 

– директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, доктор юридичних наук, професор –  Гробова Вікторія Павлівна;

– науковий співробітник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, координатор інноваційного освітнього проєкту «Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти», автор, співавтор навчальних програм і посібників з дзюдо – Коломоєць Галина Анатоліївна;

– державний тренер з дзюдо, віце-президент федерації дзюдо України – Руденко Михайло Михайлович.

– доктор наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач секції спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Сумського державного університету – Сергієнко Володимир Миколайович.

– начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Маслов Владислав Григорович.

Після навчання всі учасники отримали друковані методичні посібники та навчальні програми з дзюдо, що мають гриф Міністерства освіти і науки України.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів