Навколо світу з м’ячем!

1353

29 березня 2019 року в дошкільному навчальному закладі №8 «Казка» м. Южноукраїнська Миколаївської області відбулася спортивна розвага «Навколо світу з м’ячем».

Інструктори з фізичної культури Полякова Т.М., Іпатенко О.В. провели маленьких мандрівників  спортивними стежками, де дошкільнята мали змогу проявити свою сміливість, витривалість і завзятість.

Під  час веселої подорожі діти змагалися у різноманітних  іграх та естафетах: «Футболісти», «Хто швидше», «Передай м’яч», «Мʼячі – стрибунці», разом долали  перешкоди, підтримували один одного, вболівали за своїх друзів.

Високу активність проявили дошкільнята під час рухливої гри «Ми веселі дошкільнята». Використання яскравого спортивного обладнання сприяло активізації рухових умінь і навичок  у дітей та бажання займатися спортом.

Сяючі очі дітей, усміхнені обличчя, радісний настрій, небажання залишати цікавий світ гри – ось на такому емоційно-піднесеному рівні відбувся захід.

Спортивна розвага в дошкільному закладі – це подія, яку завжди з  нетерпінням чекають діти, це завжди реалізація мрій, нових яскравих вражень дошкільнят, які беруть активну участь у веселих і цікавих естафетах та змаганнях.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів