Неймовірно врожайний виступ здобувачів освіти Дніпропетровщини на міжнародних та всеукраїнських змаганнях

326

Сто тридцять три медалі різного ґатунку вибороли здобувачі освіти Дніпропетровщини в особистому заліку та вісім в командних та загальнокомандних заліках у міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Протягом першого півріччя 2023 року 432 учня та студента навчальних закладів області взяли участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Найбільш вагомими були результати у змаганнях:

– Відкритих шкільних ігор з єдиноборств, де учні та учениці закладів загальної середньої освіти області вибороли 19 медалей;

– V літньої Гімназіади України 16 медалей, у тому числі треті командні місця в змаганнях з бадмінтону та гімнастики художньої;

– Одинадцять медалей вибороли студенти та студентки закладів вищої освіти у XVIII літній Універсіади України.

В змаганнях Спортивних ігор України серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти третє місце у загальнокомандному заліку, три других, одне третє командних місця.

Студенти закладів фахової передвищої освіти вибороли 5 медалей у змаганнях Спортивних ігор України серед закладів фахової передвищої освіти з бадмінтону.

В чемпіонатах України серед школярів з гирьового спорту, черлідингу 73 медалі та друге командне місце в змаганнях рукопашного бою.

В чемпіонаті України з боксу у студентів Дніпропетровщини 9 медалей.

У всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому фестивалі «Козацький гарт» третє командне місце.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України