Неперервна освіта – запорука якісної роботи тренера-викладача

357

З 4 по 18 лютого на базі Волинського національного університету ім. Лесі Українки, навчально-науковий інститут неперервної освіти спільно з Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України проводять в режимі онлайн-конференції, за допомогою додатку Zoom, курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів ДЮСШ.

До викладання теоретичного матеріалу передбаченого планом роботи, долучились професорсько-викладацький склад Волинського національного університету ім. Лесі Українки та фахівці Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

З метою реалізації компетентнісного підходу до практичних занять, організаторами курсів залучено тренерів-практиків та провідних фахівців галузі фізичної культури і спорту Волинської області. Зокрема, з волейбольного клубу «Волинь – Університет – ОДЮСШ» – ЗТ України Богуслава Галицького, баскетбольного клубу «Старий Луцьк – Університет» – Дмитра Чайковського, голову Асоціації футболу Волині ЗТ України  – Віталія Кварцяного, представників федерацій з видів спорту.

За підсумками навчання всі учасники отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації. Ліцензія Волинського національного університету ім. Лесі Українки на здійснення освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» (Наказ МОН від 13.03.2020 № 104-л).

Оn-line курси підвищення кваліфікації для тренерів-викладачів у ВНУ імені Лесі Українки проводяться впродовж року в міру комплектування груп слухачів. Для реєстрації на курси підвищення кваліфікації тренерів пропонуємо електронну форму за цим посиланням.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів