Новий переможець зональних змагань ШВЛУ

1956

22 березня на спортивній базі спеціалізованої школи № 63, у рамках чемпіонату України, відбулися обласні зональні змагання з волейболу  серед  юнаків 2001 р.н. загальноосвітніх навчальних закладів Південної зони Донецької області (Шкільна волейбольна ліга України).

У змаганнях взяли участь переможці міських та районних етапів:
СШ № 63 м. Маріуполь, ЗОШ смт. Донське, ЗОШ смт. Мангуш, ЗОШ
с. Костянтинопіль, Вугледарський НВК «Мрія», Нікольська гімназія «Софія».

Ігри  пройшли в чудовій, дружній атмосфері. Юні волейболісти ЗОШ смт. Донське показали високій рівень фізичної та технічної підготовки, що дало їм можливість  посісти перше місце. Другими стали представники ЗОШ смт. Мангуш, почесне третє місце вибороли учні ЗОШ с. Костянтинопіль.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, призами від спонсорів, зокрема торгової фірми «Продрезерв».

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України вітає переможців та їх тренерів, бажає гідно представити свій навчальний заклад на обласних фінальних змаганнях у квітні.