НУФВСУ – лідер командного заліку ХVІ літньої Універсіади України з легкої атлетики

1251

З 28 по 30 травня 2021 року в спортивному комплексі імені М.П. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, відбулись змагання ХVІ літньої Універсіади України з легкої атлетики.

Від міста Києва участь у змаганнях Універсіади взяли представники 6 закладів вищої освіти столиці (58 спортсменів), які представляли:

Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»);
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБІП України).

В ХVІ літній Універсіаді України з легкої атлетики представники міста Києва набрали 1373 очки. В загальнокомандному  заліку серед ЗВО І місце виборола команда Національного університету фізичного виховання і спорту України. Студенти-спортсмени НУФВСУ вибороли перемогу в сумі набравши 993 очки і випередили найближчого суперника Сумський державний університет на 5 очок. Треба відзначити, що особливо у другий день змагань погодні умови не сприяли встановленню рекордів і ускладнювали виступи спортсменів.

Золоті медалі до скарбнички м. Києва і своїх закладів вищої освіти принесли: спортсмени НУФВСУ – заслужений майстер спорту з легкої атлетики, срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор 2014, володарка національного рекорду серед юніорів Левченко Юлія у стрибках у висоту (1.89 м), Кіщенко Юрій з бігу на 1 500 м (3:52.71), Шух Аліна, чемпіонка Європи U-18 з семиборства і чемпіонка світу U-20 у метанні спису, на Універсіаді метнула спис на 50,35 м. Студентка КНТЕУ Шкурко Вікторія виборола два золота на дистанції 5000м (17:18.08) і 10 000 м (38:09.30). Дві срібні нагороди принесла КНТЕУ на тих же дистанціях 5000 м і 10000 м Ястреб Ярослава, показавши час 17:31.30 і 38:12.00 відповідно. Нікіта Строгалєв (КНТЕУ) у стрибках з жердиною додав ще одне срібло, стрибнувши на 4 м 80 см.

Здобули медалі і представники інших закладів вищої освіти. Студентка Київського університету ім. Б.Грінченка Вдовиченко Дар’я виборола срібло на дистанції 1500 м (4:37.03) і бронзу на 800-метрівці (2:09.88). А Захарченко Руслан, студент КНУ ім. Тараса Шевченка, став другим у штовханні ядра (16.15 м).

Команда ж Національного університету фізичного виховання і спорту України в підсумку виборола 3 золотих, 11 срібних і 8 бронзових медалей, а також завоювала ІІ місце в естафеті 4х400 серед чоловіків, ІІІ місце в естафеті  4х400 серед жінок та ІІІ місце в естафеті 4х100 серед жінок!

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо подальших успіхів і перемог у підкоренні спортивних вершин!

Національний університет фізичного виховання і спорту України щиро вітаємо з перемогою у загальнокомандному заліку!

Щиро вдячні ректорам і адміністрації закладів вищої освіти м.Києва, що знайшли можливість відрядити своїх студентів на змагання Універсіади України і постійно сприяють розвитку студентського спорту в своїх вишах!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України