Обласна Гімназіада з кульової стрільби відбулась у Чернівцях

268

Основні пріоритети державної гуманітарної політики щодо національного виховання сьогодні – це, насамперед, забезпечення громадянського, патріотичного, морального, трудового виховання, формування здорового способу життя, соціальної активності, відповідальності та толерантності.  

Підготовка до військової служби є невід’ємною частиною військово-патріотичного виховання підростаючого покоління. 

 З метою формування у молодого покоління оборонної свідомості високого рівня, почуття вірності, готовності до виконання громадського та конституційного обов`язку із захисту національних інтересів держави, учні закладів загальної середньої освіти стали учасниками обласної Гімназіаді з кульової стрільби (пневматична гвинтівка).

 У змаганнях, які пройшли на базі тиру Чернівецького ліцею №13, взяли участь 24 команди з Веренчанської, Кам’янської, Петрівецької, Топорівської, Чудейської, Клішковецької, Чернівецької територіальних громад. Загалом майстерність у поводженні з пневматичною гвинтівкою випробували 72 школяра.

  У підсумку призові командні місця розподілилися наступним чином:  

 І місце – Збірна команда Клішковецької територіальної громади

ІІ місце – Військово-спортивний ліцей Чернівецької міської ради 

ІІІ місце – Багатопрофільний ліцей №4 Чернівецької міської ради

 Висловлюємо подяку вчителям фізичної культури закладів освіти, які у співпраці з викладачами предмету «Захист України», готували команди до змагань.

 Усі команди були нагороджені кубками, грамотами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання  та спорту Міністерства освіти і науки України 

 

       

 

Коментарі

коментарів