Обласна Гімназіада з рукопашного бою пройшла у Чернівецькій області

375

16 березня 2023 року на базі Великокучурівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. В. Бузенка Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з ГО «Чернівецька обласна федерація рукопашного бою» проведена обласна Гімназіада з рукопашного бою серед закладів загальної середньої освіти.   

 На відкриття змагань завітали начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський, начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації Івана Гешко, президент ГО «Чернівецька обласна федерація рукопашного бою» Руслан Сторожук, голова Великокучурівської територіальної громади Василь Тодеренчук.

 До юних рукопашників звернувся начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський, який відзначив обласну федерацію рукопашного бою за багаторічну плідну співпрацю та відмітив стрімкий розвиток виду спорту в регіоні.

 У турнірі взяли участь 18 команд закладів загальної середньої освіти територіальних громад області. Спортсмени змагалися в розділах «дозований контакт», де дозволено нанесення ударів руками, ногами, виконання кидків, больових та задушливих прийомів, «легкий контакт».

  Перемогу здобули:  

І місце – Киселівський ЗЗСО Веренчанської ТГ

ІІ місце – Чернівецький ліцей №5 «Оріяна» Чернівецької міської ради 

ІІІ місце – Брусницький ЗЗСО Брусницької ТГ

 Готували команди до змагань вчителі фізичної культури з допомоги тренерів -викладачів федерації рукопашного бою.

 Усі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та федерації рукопашного бою Чернівецької області. 

Чернівецьке обласне відділення  (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів