Обласна нарада-семінар була проведена у Миколаєві

1072

У Миколаєві відбулася обласна нарада-семінар “Організація фізичного виховання у загальноосвітніх (санаторних) школах-інтернатах та спеціальних школах у новому 2021-2022 навчальному році”.

26 серпня 2021 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 3 Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено семінар-нараду для вчителів фізичної культури загальноосвітніх (санаторних) шкіл-інтернатів та спеціальних шкіл Миколаївської області.

Нарада-семінар мала дві складові – теоретичну та практичну.

У першій частині заходу з привітальним словом до вчителів звернувся начальник Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН Олександр Кулішов, який окреслив основні напрямки стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської молоді на період до 2025 року, а також подякував всім присутнім за плідну співпрацю та нагородив подякою директора Миколаївської ЗОШ-інтернату № 3 Ірину Селіванову-Зеркаль за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання в школі-інтернаті. 

Ірина Селіванова-Зеркаль презентувала свій заклад освіти, в якому одним з основних напрямків роботи є фізичне виховання.

Ганна Череповська, методист навчально-методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розкрила питання реалізації Державного стандарту базової середньої освіти фізкультурної галузі.   

Олена Мошків, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН,  ознайомила  присутніх з Регламентами обласних Спартакіад, обласних етапів Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, запропонувала форми проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку, а також провела з вчителями практичну частину семінару.

Учасники заходу ознайомилися та практично відпрацьовували креативні форми проведення сучасного уроку фізичної культури за новою програмою з фізичної культури НУШ для учнів 5-6 класів, яку планують запровадити з 2022 року. 

Найбільш драйвово сприйняли вчителі новий модуль програми “Cool Games”. 

У вересні під час проведення Олімпійського тижня в школах-інтернатах та спеціальних школах відбудуться шкільні етапи Всеукраїнського спортивно-масового заходу Cool Games, а вже у жовтні збірні команди навчальних закладів зустрінуться на обласних змаганнях.

При проведенні наради-семінару використовувалися досвід роботи вчителів-новаторів України та відеовиступи голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка, його заступників Андрія Боляка, Володимира Артамонова, Олександра Ігнатка та Сергія Антропова під час проведення серпневого Всеукраїнського семінару-наради “Фізична культура – здорове покоління”.

Учасники обласного методичного заходу зарядилися позитивом та новими креативними ідеями задля реалізації їх у своїй діяльності.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів