Обласна онлайн-нарада відбулась на Миколаївщині

112

27 березня 2023 року Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено обласну онлайн-нараду фахівців з фізичного виховання відділів та управлінь освіти сільських (селищних), міських рад, голів методичних об’єднань вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти з питань організації та проведення І (в закладах освіти), ІІ (в територіальних громадах) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів “Козацький гарт”.

Головний спеціаліст обласного відділення КФВС МОН Олена Мошків довела до відома учасників наради вимоги Регламентів фінального Всеукраїнського та обласного етапів зазначеного вище заходу, а також надала певні рекомендації закладам освіти, які працюють у дистанційному режимі, застосовувати на уроках фізичної культури елементи рухових активностей, які входять до програми рубежів Всеукраїнського фестивалю.

Також подякувала всім присутнім за активну участь в обласному онлайн-челенджі “Віртуозний м’яч”, який триває з 13 по 31 березня, і вже об’єднав між собою багатьох любителів спортивних ігор та здорового способу життя.

До участі в цьому проєкті долучилися здобувачі освіти закладів загальної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, позашкільної, навіть дошкільної освіти, а також освітяни, батьки та багато людей, яким фізична активність приносить задоволення і радість.

Попереду багато планів та цікавих проєктів для наших учнів та студентів, реалізовувати які ми можемо завдяки мужності та героїзму наших ЗАХИСНИКІВ.

Слава ЗСУ! Героям Слава!

Після підбиття підсумків суддівською бригадою у молодшій віковій категорії:

1 місце завоювала Вознесенська ДЮСШ,

2 місце – Березівська ДЮСШ,

3 місце – Дорошівська ДЮСШ,

4 місце – Веселинівська ДЮСШ.

У старшій віковій категорії:

1 місце завоювала також Вознесенська ДЮСШ,

2 місце – Березівська ДЮСШ,

3 місце – Веселинівська ДЮСШ,

4 місце – Дорошівська ДЮСШ.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів