Обласна Спартакіада школярів з баскетболу 3Х3 проходить на Запоріжжі

2323

Цими днями Запоріжжя приймає фінали 73-ї обласної Спартакіади школярів з баскетболу 3Х3. Ці змагання проходили протягом поточного навчального року у кілька етапів. Спершу кращих визначили у кожному навчальному закладі регіону, потім відбулися районні змагання. Переможці районних турнірів зустрілися у зональних етапах – таким чином визначилася вісімка фіналістів, яка і зійшлася за головні трофей Спартакіади школярів в обласному центрі.

Першими розіграли медалі фінальних змагань юнаки. Вони зустрічалися на базі Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка. Цього навчального року вісімку кращих склали:

• КЗ «Колегіум Лідер» м. Гулйяполе.

Зігравши між собою у двох групах, команди визначили квартет лідерів. Таким чином у півфіналі зійшлися:

ЗНВК № 67 – КЗ «Колегіум Лідер» 11:2;

ЗОШ № 84  Енергодарський НВК №1 – 7:11.

В матчі за третє місце, між КЗ «Колегіум Лідер» та  ЗОШ № 84, основний час завершився внічию 9:9. У додатковий спритнішими виявилися хлопці Комунарського району Запоріжжя, які здобули перемогу 11:9. Бронзовими призерами 73-ї обласної Cпартакіади школярів з баскетболу 3×3 стали: Ян Григоренко, Євген Кіріченко, Микита Шапаренко, Данило Романов, Владислав Бородін.

У фіналі, минулорічний переможець, команда Енергодарського НВК№1 переконливо здолала команду ЗНВК № 67 Заводського району Запоріжжя – 9:3.

Срібні нагороди обласних змагань здобули учні ЗНВК № 67: Євген Бакум, Кирило Касьянов, Віктор Рибаков, Гліб Доценко.

А чемпіонами обласної спартакіади школярів, які вже у травні представлятимуть Запоріжжя на Всеукраїнському фіналі змагань, стали школярі НВК №1 м. Енергодар: Арсеній Борисенко, Семен Котляр, Іван Сіденко, Антон Кузик, Євген Петрухін.

Вже завтра, 19 квітня, нагороди фінального етапу 73-ї обласної Спартакіади школярів з баскетболу 3Х3, розіграють дівчата. Ігри відбудуться у спортивному залі Запорізької ОДЮСШ (вул. Гоголя, 60). Початок ігор о 09:30.