Обласна Спартакіада з волейболу серед студентів відбулась на Волині

1913

 Черговий етап XXVI обласної Спартакіади серед студентів коледжів у місті Луцьку провело Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У спортивних залах Педагогічного та Технічного коледжів відбулося змагання з волейболу серед юнаків. Участь взяло 9 команд закладів освіти.

Після попередніх ігор у підгрупах фінальну пару склали господарі волейбольних майданчиків.

Глядачі, студенти та викладачі коледжів побачили гостру, безкомпромісну боротьбу двох рівних майстерних команд. Переможець визначився лише у екстра-таймі, де техніки з рахунком 17:15 зуміли вирвати перемогу у майбутніх педагогів.

Отже, команда Технічного коледжу Луцького національного технічного університету, на чолі з керівником фізичного виховання Миколою Гамалійчуком посіла перше місце, друге за студентами Луцького педагогічного коледжу.

У боротьбі за третє місце, колеги переможців, студенти Любешівського технічного коледжу Луцького національного технічного університету здолали опір студентів із Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.

Переможці та призери нагороджені дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів