Обласні фінальні змагання Спортивних ігор Донецької області з міні-футболу

553

12-13 травня в місті Краматорськ на футбольному полі з штучним покриттям ЗЗСО №25 відбулись обласні фінальні змагання Спортивних ігор Донецької області з міні-футболу серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На урочистому відкритті студентів привітав головний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України Максим Сорока.

В результаті змагань золоті нагороди виборола команда Краматорського вищого професійного училища (директор – Михайло Купріков), другими стали здобувачі освіти Лиманського професійно-технічного училища (директор – Анастасія Куліш), третє місце посіла команда Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища (директор – Олександр Бондаренко).

Кращий гравець змагань – Зозуляк Артур (Краматорське ВПУ).

Кращий нападник – Бондарєв Данил (Лиманське ПТУ).

Кращий захисник – Кольчак Дмитро (Краматорське ВПУ).

Кращий воротар – Коваленко Арсеній (Краматорське ВПУ).

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Дякуємо директору Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням Страшко Інні за надання спортивної бази для проведення змагань.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України