Обласні спортивні ігри з баскетболу 3х3 серед учнів ЗПО відбулись на Донеччині

932

26-27 лютого в місті Бахмут на базі Бахмутського центру професійно-технічної освіти відбулись спортивні ігри Донецької області серед учнів закладів професійної освіти з баскетболу 3х3 (юнаки).

В цих змаганнях взяли участь команди з семи закладів професійної освіти Донецької області: Краматорського вищого професійного училища (КВПУ), Маріупольського професійного ліцею (МПЛ), Бахмутського центру професійно-технічної освіти (БЦПТО), Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса (СБРЦПО), Білозерського професійного гірничого ліцею (БПГЛ), Костянтинівського вищого професійного училища (КВПУ) та Бахмутського професійного аграрного ліцею (БПАЛ).

Команди грали за коловою системою. В результаті всіх зіграних матчів місця розподілились наступним чином, на першому місці команда Білозерського професійного гірничого ліцею на другому – Костянтинівського вищого професійного училища, а на третьому місці – команда Краматорського вищого професійного училища.

Кращим гравцем турніру обраний Ігнатченко Андрій з БПГЛ (Білозерськ).

Команди переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів