Обласні змагання Луганщини з легкої атлетики серед дітей «Хто ти, майбутній олімпієць?»

642

За ініціативи Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України за підтримки Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України і Федерації легкої атлетики Луганської області, після багаторічної перерви, на стадіоні обласного фізкультурного центру «Олімп» в Кременній проведено обласні змагання з легкої атлетики серед дітей «Хто ти, майбутній олімпієць?». 

У змаганнях взяли участь збірні команди майбутніх олімпійців з міст Рубіжне, Щастя, Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Кремінна. Загалом 94 юних спортсмена вийшли на старт у 15 видах легкоатлетичних змагань.

Основна мета змагань для зовсім юних атлетів – підхопити бажання дітей займатися руховою активністю і спортом, сприяти їх фізичному та духовному розвитку. 

З вітальними словами до учасників змагань звернулись начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України Віктор Острєцов, голова облвідділення Олімпійської академії України Олександр Кузьменко та українська багатоборка, чемпіонка Світу і Європи серед юніорів Аліна Шух.

Всі учасники спортивного свята отримали пам’ятні подарунки, а переможці та призери нагороджені медалями, кубками і дипломами.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів