Обласні змагання з важкої атлетики серед учнів ДЮСШ на Миколаївщині

377

25 березня 2023 року на базі Врадіївської ДЮСШ відбулися обласні змагання з важкої атлетики серед учнів ДЮСШ юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші. У змаганнях взяли участь 38 учнів, з них 3 дівчини.

Урочисто пройшло відкриття змагань. Підняття прапора було доручено переможцю Всеукраїнських змагань Кривому Артему.

До учасників з привітанням звернувся завідуючий сектором молоді та спорту Врадіївської селищної ради Руслан Бондаренко.

Якісне суддівство забезпечили тренери-викладачі відділення важкої атлетики Врадіївської ДЮСШ та вихованці, які є майстрами спорту України.

Чемпіонами Миколаївської області в своїх вагових категоріях стали:  32 кг Крива Анна, 87 кг Матковська Вікторія, +87 кг Романенко Ольга, 34 кг Бура Дмитро, 38 кг Артем Федюк, 41 кг Літвіненко Ерік, 45 кг Лисак Ростислав, 49 кг Чеботар Володимир, 55 кг Горобець Іван, 61 кг Глухенко Андрій, 67 кг Михайлик Станіслав, 73 кг  Мироненко Олександр, 81 кг Болгарін Максим, 89 кг Максим Кирніцький, 96 кг Кривий Артем, +109 кг Розумний Валентин який виконав абсолютний результат, піднявши в ривку 107кг та в поштовху 136 кг з сумою двоборства 243 кг.

В командній першості серед дівчат  І місце посіли вихованки Первомайської ДЮСШ, серед юнаків вихованці Врадіївської ДЮСШ І місце.

Переможці змагань в командному заліку  були нагороджені дипломами та кубками, в особистому заліку нагороджені грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів