Обласний етап з легкої атлетики серед школярів відбувся на Черкащині

1502

В м. Черкаси на Центральному стадіоні організовані та проведені змагання з легкої атлетики за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році.

У змаганнях взяли участь  18 команд юнаків та дівчат Черкаської області.

За підсумками змагань  переможцями стали збірні команди:

І місце – м. Черкаси;

ІІ місце – Звенигородський р-н.;

ІІІ місце – Городищенський р-н.

Слід відзначити спортсменів-переможців, які здобули призові місця в кількох видах змагань:

Біг 100 метрів (юнаки):

І місце – Зінченко Панас,

ІІ місце – Юнак Дмитро,

ІІІ місце – Монтаіні Олексій;

Біг 100 метрів (дівчата):

І місце – Чорнобай Яна,

ІІ місце – Чорнобай Надія,

ІІІ місце – Шутенко Анна;

Біг 200 метрів (юнаки):

І місце – Зінченко Панас,

ІІ місце – Юнак Дмитро,

ІІІ місце – Корсакевич Станіслав

Біг 200 метрів (дівчата):

І місце – Чорнобай Надія,

ІІ місце – Чорнобай Яна,

ІІІ місце – Поліщук Аліса;

Біг 400 метрів (юнаки):

І місце – Голубович Ростислав,

ІІ місце – Круподеря Максим,

ІІІ місце – Гайдамака Едуард;

Біг 400 метрів (дівчата):

І місце – Шутенко Анна,

ІІ місце – Поліщук Аліса,

ІІІ місце – Гаража Марія;

Біг 800 метрів (юнаки):

І місце – Махінько Флоріан,

ІІ місце – Пикало Богдан,

ІІІ місце – Сороченко Олександр;

Біг 800 метрів (дівчата):

І місце – Романова Іванна,

ІІ місце – Мельниченко Марія,

ІІІ місце – Скалько Алла;

Біг 1500 метрів (юнаки):

І місце – Піднебесний  Олексій,

ІІ місце – Безродний Дмитро,

ІІІ місце – Вітренко Олексій;

Біг 1500 метрів (дівчата):

І місце – Власенко Ганна,

ІІ місце – Подола Анна,

ІІІ місце – Тарасенко Інна;

Ядро (юнаки):

І місце – Чумак Назар,

ІІ місце – Сороченко Олександр,

ІІІ місце – Логвіненко Ростислав;

Ядро (дівчата):

І місце – Дядя Діана,

ІІ місце – Павленко Наталія,

ІІІ місце – Варволік Вікторія;

Стрибки у довжину (юнаки):

І місце – Єщенко  Андрій,

ІІ місце – Поліщук Олексій,

ІІІ місце – Столяров Нікіта;

Стрибки у довжину (дівчата):

І місце – Гноєва Ольга,

ІІ місце – Павленко Наталія,

ІІІ місце – Головченко Альона;

Естафета (юнаки):

І місце – м. Черкаси

ІІ місце – Городищенський район,

ІІІ місце – Звенигородський район;

Естафета (дівчата):

І місце –м. Черкаси

ІІ місце – Звенигородський район,

ІІІ місце – м. Умань.

 

Черкаське обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів