Обласний етап «Олімпійського лелеченя» провели на Волині

1810

Згідно з планом заходів Міністерства освіти і науки України та Національного олімпійського комітету України 17 травня 2019 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу НВК «ЗОШ I-III ст. № 2 – гімназія» у смт Маневичі відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» організований Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, відділенням НОК України  у Волинській області.

У заході взяли участь понад 100 школярів 12-14 років закладів загальної середньої освіти Волині.

Під час урочистого відкриття змагань учасників і педагогів привітали в. о. начальника Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН, член виконкому ВНОК України у Волинській області – Олександр Манахін, директор навчального закладу – Андрій Деркач, головний суддя, керівник місцевого осередку ВНОК – Микола Демчук. Усіх присутніх привітали учасники художньої самодіяльності Маневицького палацу учнівської молоді.

Відповідно до програми заходу школярі брали участь у естафеті, яка складалась із 12 різноманітних етапів, презентації команди, олімпійській вікторині та змаганнях з волейболу. Для кожної команди суддівська колегія визначила волонтера із числа спортсменів-старшокласників місцевого навчального закладу.

Під час виконання вправ на всіх етапах їх проведення, високий рівень змагань, умінь і навичок продемонстрували учні НВК «ЗОШ I-III ст. № 2 – гімназія», опорного закладу ЗОШ I-III ст. Прилісненської ОТГ, НВК «ЗОШ I-III ст. – гімназія» смт Стара Вижівка, ЗОШ I-III ст. № 1 м. Горохова.

Слід відзначити чітку і злагоджену роботу суддівської колегії, яка за допомогою комп’ютерних програм оперативно висвітлювала подію на спортивних майданчиках.

За підрахунками цікавої та безкомпромісної боротьби перемогу у загальнокомандному заліку вибороли учні НВК «ЗОШ I-III ст. № 2 – гімназія» з смт Маневичі, які будуть представляти Волинь на Всеукраїнському заході «Олімпійське лелеченя». Друге і третє місця вибороли учні опорного закладу ЗОШ I-III ст. Прилісненської та ЗОШ I-III ст. Люблинецької об’єднаних територіальних громад.

Переможців, призерів і їх наставників нагороджено дипломами, кубками та медалями і цінними подарунками, а всі учасники змагань отримали призи від ВНОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів