Обласний семінар-нарада відбувся у Миколаївщині

1480

13 грудня в м. Баштанка відбувся обласний семінар-нарада спеціалістів (методистів) з фізичного виховання управлінь, відділів освіти райдержадміністрацій, міських, сільських (селищних) рад, керівників районних (міських) методичних об’єднань вчителів фізичної культури. 

Пленарна частина заходу пройшла в кінотеатрі «Юність», Баштанського БДЮТу за участю начальника Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішова О. Ю.,  Баштанського міського голови Рубського І.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Зеркаліної Г. Р.

Головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Гаєвська А.Г. підвела підсумки роботи за 2019 рік та окреслила пріоритетні напрямки розвитку фізичної культури і спорту в закладах загальної середньої освіти Миколаївської області на 2020 рік.

За підсумками фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у 2019 році відбулося нагородження кращих спортивних колективів області.

Місце проведення обласного семінару-наради в м. Баштанка було визначено не випадково, адже команда Баштанського закладу загальної середньої освіти № 1 у минулому році представляла Миколаївську область на Всеукраїнських іграх «Cool Games». Тому друга частина заходу була проведена в Баштанському опорному ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1. 

Захоплюючим і цікавим для спеціалістів з фізичного виховання та спорту відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських, сільських (селищних) рад, керівників районних (міських) методичних об’єднань вчителів фізичної культури області був майстер-клас Тур Л. П., Заслуженого вчителя України, вчителя-методиста з фізичної культури Баштанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1,  проведення всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games». Це новий вид змагань для дітей різновікових категорій у вигляді різноманітних цікавих естафет. Про організацію суддівства при проведенні цього заходу розповів Старостенко С. В., старший вчитель фізичної культури Баштанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, який був членом суддівської колегії на всеукраїнських та міжнародних іграх. Наступний етап – обласний рівень вищезгаданих змагань у січні 2020 року.  

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів