Обласний семінар-практикум серед вчителів фізичної культури Донецької області пройшов в Краматорську

1641

23 жовтня на базі Краматорської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням відбувся обласний семінар-практикум на тему «Використання нових варіативних модулів та міжнародного досвіду на уроках фізичної культури». Цей семінар був організований відділом методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, запрошеними гостями були начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Обласний захід відвідали більше 130 керівників методичних об’єднань з предмету «Фізична культура», учителів фізичної культури, учителів початкових класів, які проводять уроки фізичної культури зі всієї Донецької області.

Семінар був поділений на дві частини: теоретичну та практичну. На практичній частині учителі фізичної культури провели майстер-класи за темами: «Функціональний тренінг з медболами в процесі фізичної підготовки учнів на уроках фізичної культури» виступаючий Надія Єрохіна, «Упровадження дитячого фітнесу на уроках фізичної культури» – Вікторія Приведенцева, спортивні естафети «Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»» – Тетяна Ольхова та «Упровадження інноваційних технологій та їх елементів на уроках фізичної культури в контексті нової української школи» – Ганна Філатова.

На практичних майстер-класах всі бажаючі учителі фізичної культури взяли участь в спортивних активностях, які підготували для них виступаючі. Вони позмагались в естафетах, перевірили свою гнучкість та координацію в м’якому залі та спробували себе в функціональному тренінгу для того щоб передати набутий досвід своїм учням у школах де вони працюють.

Завершився семінар підведенням підсумків та нагородженням найкращого майстер-класу кубком «Приз глядацьких симпатій» його отримала учитель фізичної культури Краматорської ЗОШ №25 Ольхова Тетяна, а також кубком «Приз від відділу МЗОФОтаФР» нагородили учителя ЗЗСО №9 міста Торецьк Філатову Ганну.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів